ГРУПОВИЙ ТУРНІР       ПЛЕЙ-ОФ       БОМБАРДИРИ

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПОВИЙ ТУРНІР

 ГРУПА «А»

 

 

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

BENNY HILL(Здолбунів)

 

 1:4

12:4

14:4

6:4

20:0

4

0

1

53:16

12

III

2

БУДКОМФОРТ(Здолбунів)

 4:1

 

5:2

6:1

4:5

8:2

4

0

1

27:11 

12 

I

3

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА(Здолбунів)

4:12

2:5

 

12:3 

3:9

10:1

2

0

2

31:30 

IV

4

КАЛІФОРНІЯ(П’ятигори-Орестів)

4:14

1:6

3:12 

 

0:13

2:3

 0

0

5

10:48

VI 

5

САТУРН (Дядьковичи)

4:6

5:4

9:3

13:0 

 

7:2

4

0

1

38:15

12 

II

6

ЗЛАГОДА(Шпанів)

 0:20

2:8 

1:10

3:2

2:7

 

1

0

4

8:47

3

V

 

 

ГРУПА «B»

 

 

 

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК АКАДЕМІКА(Здолбунів)

 

6:1

5:2

5:0

1:3 

 3:2

 4

 0

20:8

12 

II

2

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ(Здолбунів)

1:6

 

3:2

2:3

2:3

 3:3

1

1

3

11:17

IV 

3

ЗІРКА (Квасилів)

2:5

2:3


5:0

2:6

7:1

2

0

3

18:15

III 

4

FC GERMANIA-2(Квасилів)

0:5

3:2

0:5

 

2:3 

1:2

1

0

4

6:17

3

VI 

5

АЛЬЯНС (Рівне)

3:1

3:2

6:2

3:2

 

9:1

5

0

0

24:8

15 

6

ІНТЕРКАРС (Рівне)

2:3

3:3

1:7

2:1

1:9

 

1

1

2

9:23

V

 

 

                                                                                                                            ГРУПА «C»

 

 

 

 

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК (Рівне)


11:5

4:4

7:0

15:9

6:4

4

1

0

43:22

13

I

2

УХ (Дубно)

5:11


1:1

7:3

14:2

6:4

3

1

1

33:21

10

III

3

ФК ПЕТРУС (Рівне)

4:4

1:1


 10:3

14:2

3:2

3

2

0

32:12

11

II

4

ХАОС (Богдашів)

0:7

3:7

 3:10


4:4 

2:4

0

1

4

12:32

1

V

5

ЕКСПРЕС-ДЕПО(Здолбунів)

9:15

2:14

2:14

 4:4


0:7 

0

1

4

17:54

1

VI

6

ЛОКОМОТИВ(Здолбунів)

4:6

4:6

2:3

4:2

7:0


2

0

3

21:17

6

IV

  

 

                                           ГРУПА «D»

 

 

 

 

 

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA(Кайзер)

 

0:5

 11:3

5:2 

19:3

2:1

4

0

1

37:14

12

II

2

РЕБЕЛС (Рівне)

5:0

 

10:3 

12:1

13:5

 3:2

5

0

0

43:11

15

I

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК(Глинськ)

3:11 

 3:10

 

1:1

 6:2

5:4

2

1

2

18:28

7

III

4

ХЕМП-01(Здолбунів)

2:5 

1:12

1:1

 

 4:0

0:6 

1

1

3

8:24

4

V

5

ФК ФОРВАРД(П’ятигори)

3:19

5:13

2:6

0:4

 

3:7

0

0

5

13:49

0

VI

6

ГАЛАКТІКОС(Здолбунів)

1:2

2:3 

4:5

6:0

7:3

 

2

0

3

20:13

6

IV

 

 

БОМБАРДИРИ

 

№ п/п

Прізвище гравця (команда)

Забиті м’ячі

1

Коляда Микола (FC «Germania») 

15

2

Наумець Андрій («Танчик»)

14

3

Ткачук Володимир (ФК «Петрус»)

13

4

Сондак Володимир («Ребелс»)

12

5

Макарчук Олександр («Benny Hill»)

11

6

Юхименко Олег («Сатурн»)

9

7

Гуменюк Максим («Здолбунів-База»)

8

8-12

Гайдук Володимир (FC «Germania»), Ціцюра Петро (ФК «Форвард»), Левечко Павло («Benny Hill»), Цілюков Роман («Будкомфорт»), Берташ Тарас («Сатурн»)

7

13-16

Загривий Сергій («Галактікос»), Козачук Іван («Benny Hill»), Соборський Олександр («Будкомфорт»), Гуменюк Василь («Здолбунів-База») 

6

 

 

ГРУПА «А»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

BENNY HILL(Здолбунів)

 

 

12:4

14:4

6:4

 

 

 

 

 

 

 

2

БУДКОМФОРТ(Здолбунів)

 

 

 

6:1

4:5

8:2

 

 

 

 

 

 

3

ЗДОЛБУНІВ-БАЗА(Здолбунів)

4:12

 

 

 

 

10:1

 

 

 

 

 

 

4

КАЛІФОРНІЯятигори-Орестів)

4:14

1:6

 

 

 

2:3 

 

 

 

 

 

 

5

САТУРН(Дядьковичі)

4:6

5:4

 

 

 

7:2

 

 

 

 

 

 

6

ЗЛАГОДА (Шпаків)

 

2:8

1:10

3:2

2:7

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «B»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ФК АКАДЕМІКА(Здолбунів)

 

6:1

 

5:0

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ЕКСПРЕС-ВЕТЕРАНИ(Здолбунів)

1:6

 

 

 

2:3

 

 

 

 

 

 

 

3

ЗІРКА (Квасилів)

 

 

 

 

2:6

7:1

 

 

 

 

 

 

4

FC GERMANIA-2(Квасилів)

0:5

 

 

 

 

1:2

 

 

 

 

 

 

5

АЛЬЯНС (Рівне)

 

3:2

6:2

 

 

9:1

 

 

 

 

 

 

6

ІНТЕРКАРС (Рівне)

 

 

1:7

2:1

1:9

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «C»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

ТАНЧИК (Рівне)

 

11:5

 

7:0

15:9

6:4

 

 

 

 

 

 

2

УХ (Дубно)

5:11

 

1:1

7:3

 

6:43

 

 

 

 

 

 

3

ФК ПЕТРУС (Рівне)

 

1:1

 

 

14:2

3:2

 

 

 

 

 

 

4

ХАОС (Богдашів)

0:7

3:7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

ЕКСПРЕС-ДЕПО(Здолбунів)

9:15

 

2:14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

ЛОКОМОТИВ(Здолбунів)

4:6

4:6

2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРУПА «D»

п\п

НАЗВА КОМАНДИ

1

2

3

4

5

6

В

Н

П

Р/М

ОЧ

М

1

FC GERMANIA(Кайзер)

 

 

 

 

19:3

2:1

 

 

 

 

 

 

2

РЕБЕЛС (Рівне)

 

 

 

12:1

13:5

 

 

 

 

 

 

 

3

АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК(Глинськ)

 

 

 

1:1

 

5:4

 

 

 

 

 

 

4

ХЕМП-01(Здолбунів)

 

1:12

1:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

ФК ФОРВАРДятигори)

3:19

5:13

 

 

 

3:7

 

 

 

 

 

 

6

ГАЛАКТІКОС(Здолбунів)

1:2

 

4:5

 

7:3